Ga door naar hoofdcontent
NieuwsKenniscafé: met vertrouwen werken aan kwaliteit

Kenniscafé: met vertrouwen werken aan kwaliteit

Maandag 2 juni 2025Afbeelding Kenniscafé: met vertrouwen werken aan kwaliteit

De NVLF organiseert op vrijdag 4 juli het Kenniscafé – de enige fysieke bijeenkomst van het jaar. In De Hall in Woerden komen logopedisten samen voor een ochtend vol inhoud en ontmoeting. Op het programma staan een eerste kennismaking met de herziene richtlijn Diagnostiek en behandeling van personen met afasie ten gevolge van een beroerte, toelichtingen op nieuwe en geactualiseerde evidence summaries en een gezellige high tea als afsluiter.

De voorbereidingen zijn in volle gang. We kunnen alvast enkele onderwerpen met je delen. Naast een praktische uitleg over evidence summaries – wat ze zijn, hoe zijn ze tot stand gekomen en hoe gebruik je ze in je dagelijks werk – worden tijdens het Kenniscafé ook onderdelen uit de herziene richtlijn afasie nader toegelicht. Het gaat om:
– een interventie gericht op de communicatie van gesprekspartners van mensen met afasie,
– de rol van psychosociale factoren binnen de behandeling,
– en mogelijk ook het onderwerp ‘duur en intensiteit van zorg’.

Naast inhoudelijke verdieping is er volop ruimte om collega’s te ontmoeten, ideeën uit te wisselen en posterpresentaties van de evidence summaries te bekijken – tijdens de pauze én bij de afsluitende high tea.

Wanneer: vrijdag 4 juli, van 10:00 tot 13:30 uur (inloop vanaf 9:30 uur)
Waar: De Hall, Korenmolenlaan 4, Woerden

Let op: gewijzigde datum – het Kenniscafé vindt plaats op 4 juli (was 28 juni)